Řeším <br> stěhování

Řeším
stěhování

Změna dodavatele, přepis elektřiny a další situace budou s naším rádcem hračka.

Ať už se plánujete brzy stěhovat nebo se zrovna stěhujete, připravili jsme pro vás rady a články na nespočet témat, která při této změně pravděpodobně budete řešit.

Poradíme vám, jak začít balit vaše osobní věci a nábytek, jaký typ pojištění vybrat, nebo vám pomůžeme najít ty nejvhodnější dodavatele plynu, elektřiny i vody.

Články pro všechny, kteří se budou stěhovat

Máme pro vás srozumitelné a jasné informace, které vám v souvislosti s řešením stěhování mohou ulehčit starosti. Nasměrujeme vás, jak si uspořádat balení věcí ke stěhování, nebo podle čeho se můžete řídit, když si vybíráte dodavatele elektřiny nebo plynu a mnoho dalšího.

jak_prepsat_elektrinu_plyn.jpg
Řeším
stěhování

Návod, jak přepsat elektřinu nebo plyn z původního majitele či nájemce

Stěhujete se do nové domácnosti nebo pronajímáte svou nemovitost? Nejspíš se nevyhnete přepisu elektřiny nebo plynu z jedné osoby na druhou. Postupy při řešení různých typů přepisů se liší. Kdy, co a jak zařídit vám proto prozradíme v článku.

Přečíst článek
3-typy-pojistek-ktere-je-vhodne-uzavrit-s-hypotekou.jpg
Řeším
stěhování

3 typy pojistek, které je vhodné uzavřít společně s hypotékou

Zásadní krok získat hypotéku a přestěhovat se do vlastního bydlení jste udělali. Je však důležité myslet na ochranu při splácení, i na pojištění nově nabytého majetku. Už u uzavírání hypotéky vám může pomoci k nižším úrokům životní pojistka. Co se ale stane, když nebudete schopni hypotéku splácet nebo vám dům vyhoří...

Přečíst článek

Stěhování krok za krokem

Stáhněte si náš podrobný kontrolní seznam úkolů a nenechte se překvapit žádnou situací během stěhování. Díky nám na nic nezapomenete a nic vás nezaskočí.

Vyhledejte si dodavatele energií

Výběr dodavatele energie je důležitým krokem pro každou domácnost. Díky Indexu Enkidoo za vás vše posoudíme u dodavatele a pak vše vyřešíme do posledního detailu.

Enkidoo je tu proto, aby šetřil váš čas a peníze

 • Poradíme vám

  Máme spoustu rad i tipů, jak se přestěhovat nebo vybrat dodavatele energií.

 • Pomůžeme vám

  Díky seznamu ke stěhování nebo výběru dodavatele vám ulehčíme od starostí.

 • Vyřešíme za vás

  Najdeme nejen nejlepšího dodavatele energií, ale vyřešíme i jeho přepis.

 • Srozumitelně a bez obav

  Všechny informace podáváme transparentně a bez jakýchkoli skrytých úmyslů.