Řeším <br> stěhování

Řeším
stěhování

Změna dodavatele, přepis elektřiny a další situace budou s naším rádcem hračka.

Ať už se plánujete brzy stěhovat nebo se zrovna stěhujete, připravili jsme pro vás rady a články na nespočet témat, která při této změně pravděpodobně budete řešit.

Poradíme vám, jak začít balit vaše osobní věci a nábytek, jaký typ pojištění vybrat, nebo vám pomůžeme najít ty nejvhodnější dodavatele plynu, elektřiny i vody.

Články pro všechny, kteří se budou stěhovat

Máme pro vás srozumitelné a jasné informace, které vám v souvislosti s řešením stěhování mohou ulehčit starosti. Nasměrujeme vás, jak si uspořádat balení věcí ke stěhování, nebo podle čeho se můžete řídit, když si vybíráte dodavatele elektřiny nebo plynu a mnoho dalšího.

mazliček-pronajem.jpg
Řeším
stěhování

Jak je to s domácími mazlíčky v pronájmu

Měníte bydliště a máte čtyřnohého parťáka, který s vámi bude nový domov sdílet? Možná jste narazili na inzerát se zákazem zvířat. Je to po právní stránce správně? Co všechno může pronajímatel požadovat a jaká zvířata se musí po přestěhování nahlašovat úřadu a platit za ně poplatky?

Přečíst článek
zdedeni-nemovitosti.jpg
Řeším
stěhování

Zdědili jste nemovitost? Co vás čeká za vyřizování a jak s ní můžete naložit

I když zdědění bytu, domu či chaty ve většině případů neprovází šťastná událost, můžete tímto způsobem získat nový domov či finanční rezervu. S dědictvím je bohužel spojeno mnoho byrokracie, která vám může přidat pár vrásek. Tento článek vám pomůže se v celém procesu vyznat. Najdete v něm důležité informace, co vás ...

Přečíst článek

Stěhování krok za krokem

Stáhněte si náš podrobný kontrolní seznam úkolů a nenechte se překvapit žádnou situací během stěhování. Díky nám na nic nezapomenete a nic vás nezaskočí.

Vyhledejte si dodavatele energií

Výběr dodavatele energie je důležitým krokem pro každou domácnost. Díky Indexu Enkidoo za vás vše posoudíme u dodavatele a pak vše vyřešíme do posledního detailu.

Enkidoo je tu proto, aby šetřil váš čas a peníze

 • Poradíme vám

  Máme spoustu rad i tipů, jak se přestěhovat nebo vybrat dodavatele energií.

 • Pomůžeme vám

  Díky seznamu ke stěhování nebo výběru dodavatele vám ulehčíme od starostí.

 • Vyřešíme za vás

  Najdeme nejen nejlepšího dodavatele energií, ale vyřešíme i jeho přepis.

 • Srozumitelně a bez obav

  Všechny informace podáváme transparentně a bez jakýchkoli skrytých úmyslů.