Reklamační řád

 

 • Reklamaci můžete podat v ústní formě na infolince +420 267 054 735, v písemné formě pak e-mailem na adresu reklamace@enkidoo.cznebo na adresu naší společnosti PREzákaznická, a. s., Na hroudě 1492/4, Vršovice, Praha 10, 
  100 00, k rukám Enkidoo.cz.
   
 • V reklamaci prosím uveďte své identifikační a kontaktní údaje, podstatu reklamace a případně Vámi navrhované řešení.
   
 • Reklamace vyřizujeme bezodkladně, max. však do 30 kalendářních dnů od doručení Vašeho podnětu. Odpověď na Vaši reklamaci Vám sdělíme v písemně na Vámi uvedenou e-mailovou adresu, případně na adresu bydliště.
   
 • Zákazník v postavení spotřebitele, má v souladu se zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, rovněž právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu, přičemž věcně příslušným subjektem je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz) a v případě služby zprostředkování v energetických odvětvích je věcně příslušným subjektem Energetický regulační úřad (www.eru.cz).

Stěhování krok za krokem

Stáhněte si náš podrobný kontrolní seznam úkolů a nenechte se překvapit žádnou situací během stěhování. Díky nám na nic nezapomenete a nic vás nezaskočí.

Vyhledejte si dodavatele energií

Výběr dodavatele energie je důležitým krokem pro každou domácnost. Díky Indexu Enkidoo za vás vše posoudíme u dodavatele a pak vše vyřešíme do posledního detailu.

Průvodce
stěhováním

Provedeme vás stěhováním od A až po Z. Poskytneme vám srozumitelné rady a tipy, jak řešit výběr bydlení, jeho financování, nebo třeba přepis energií.

Průvodce
energiemi

Nevíte, jak na samoodečet energie? Netušíte, jakého vybrat dodavatele? Chcete zjistit, jak uspořit na energiích? Odpovíme vám na vše, co se energií týká.

“Díky transparentnosti a objektivnosti Indexu Enkidoo máme k dispozici srovnání téměř všech dodavatelů energií”

Naším cílem je pomocí Indexu vybrat dodavatele vámi hledané služby tak, aby nejlépe splňoval vaše požadavky. Ušetříme vám čas, který byste jinak investovali do vyhledávání informací o dodavatelích, recenzí poskytovatelů, studování obchodních podmínek a smluv. Vše odborně a rychle zhodnotíme za vás.

Enkidoo je tu proto, aby šetřil váš čas a peníze

 • Poradíme vám

  Máme spoustu rad i tipů, jak se přestěhovat nebo vybrat dodavatele energií.

 • Pomůžeme vám

  Díky seznamu ke stěhování nebo výběru dodavatele vám ulehčíme od starostí.

 • Vyřešíme za vás

  Najdeme nejen nejlepšího dodavatele energií, ale vyřešíme i jeho přepis.

 • Srozumitelně a bez obav

  Všechny informace podáváme transparentně a bez jakýchkoli skrytých úmyslů.