Objektivní a transparentní srovnání dodavatelů energií a služeb

Díky našemu dlouholetému know-how v oblasti energií známe finty nepoctivých prodejců a jsme schopni zákazníkovi poradit, jak se jim obloukem vyhnout. Díky znalosti zákazníků jsme také schopni odhadnout, co je pro ně u dodavatele nejvíce podstatné. Proto jsme sestavili Index Enkidoo, systém hodnocení na základě kritérií, která se opírají o reálná data a informace o téměř všech dodavatelích.

Pomáháme Vám se zorientovat v záplavě nabídek

Dodavatelů energie a dalších služeb pro bydlení je v Česku opravdu hojný počet a každý z nich Vám poskytne nabídky rozdílných kvalit, jejichž jediným viditelným měřítkem je cena. Mezi zavedenými firmami a poctivými dodavateli se však také pohybují pochybné firmy a krátkodobé podnikatelské projekty. Enkidoo za Vás prošel obchodní podmínky a portfolia u desítek dodavatelů a může Vám tak pomoci vybrat si nejlepší službu v moři nabídek.
Spokojený usmívající muž sedící za počítačem s rukami za hlavou, protože Enkidoo Index za něj srovnal dodavatele energií.

Ušetříme Vaše peníze, abyste za ně vždy dostali to nejlepší

V Enkidoo víme, že kvalita jde často ruku v ruce s cenou. Jinak tomu není ani u výběru dodavatele energií nebo dalších služeb pro domácnost. Dodávka energií je sice pro všechny stejná, ale co když se stane nečekaná situace, potřebujete pomoc s instalací solárních panelů, opravit celé rozvody elektřiny nebo jen pohodlně vyřídit administrativu online? V Enkidoo posuzujeme kvalitu služeb na základě více faktorů, jako je rozsah služeb nebo kvalita a dostupnost zákaznického servisu. S naší pomocí dostanete kvalitu a odbornost za odpovídající cenu.
Usmívající se operátorka, která doporučila ověřeného dodavatele elektřiny a plynu zákazníkovi, který zavolal asistentovi Enkidoo.

Objektivní a ověřené hodnocení na základě měřitelných kritérií

V Enkidoo si nepotrpíme na pouhé dojmy či pocity, a proto vždy posuzujeme parametry, které lze dohledat a objektivně zhodnotit. Prohlížíme složitost obchodních podmínek dodavatelů. Procházíme veřejné rejstříky a pročítáme specifikace stovek produktů. Díky tomuto Vám můžeme nabídnout 100% objektivní a transparentní hodnocení služby nebo dodavatele.
Dřevěné kostky s obličeji, kdy poslední s úsměvem drží člověk, protože Enkidoo mu zajistilo důvěryhodného dodavatele energie.

Co konkrétně hodnotíme?

Při hodnocení a tvorbě kritérií jsme se zaměřili na tvrdá data, ověřitelné a měřitelné faktory. Každého dodavatele jsme hodnotili ve 3 klíčových kategoriíích, které jsme obodovali od 0 do 100 bodů.

Žluté kolečko, která má uprostřed ikonu s podáním ruky. Enkidoo totiž vždy najde důvěryhodného a stabilního dodavatele energie.

Důvěryhodnost a stabilita

Pro zákazníky hledající spolehlivého dodavatele je zásadní najít si takového, který není pouhým krátkodobým podnikatelským projektem.

Hledají partnera, na kterého se mohou kdykoliv obrátit, třeba i při řešení nestandardních požadavků. Takový dodavatel má dlouholetou zkušenost s kvalitní zákaznickou obsluhou a za sebou tisíce spokojených zákazníků.

Ikona v černé barvě ve žlutém kolečku znázorňující dokumenty. Enkidoo hodnotí obchodní podmínky za vás u dodavatelů.

Kvalita obchodních podmínek

Málokdo má čas číst obchodní podmínky dodavatelů, proto se v nich někdy ukrývají kličky. Pro zákazníka je důležitá jejich jednoduchost, srozumitelnost, neexistence poznámek pod čarou a jasná cena služeb i sazebníku poplatků.

Významná je dle nás také možnost vybrat si přesně produkt, jaký nám vyhovuje, mít možnost si zvolit, zda chceme kontrakt na dobu určitou či neurčitou.

Černá ikona krabice s nářadím ve žlutém kolečku. Enkidoo vám zajistí kavlítní služby spojené s elektřinou i plynem.

Kvalita a rozsah služeb

Nároky na dodavatele energií se v posledních letech zvyšují. Chtějí mít dodavatele, na kterého se mohou kdykoliv a snadno obrátit při řešení nejrůznějších energetických výzev.

V této části hodnotíme, jak široké portfolio služeb jednotliví dodavatelé nabízí. Zároveň klademe také důraz na existenci zákaznického účtu, kde si zákazník může snadno online hlídat své faktury nebo se obrátit na dodavatele se žádostmi.

Nejlépe hodnocení dodavatelé energií

Prozkoumat další porovnání dodavatelů

Potřebujete poradit s výběrem dodavatele energií?
Rádi vám poradíme!

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme a pomůžeme Vám vybrat ty nejlepší služby.