Srovnání cen plynu

Pomocí nezávislého Indexu Enkidoo hodnotíme a porovnáváme mezi sebou dodavatele plynu. Díky tomu Vám můžeme doporučit a zajistit jen ty nejdůvěryhodnější dodavatele na trhu.

V našem srovnání cen plynu najdete ty nejvýhodnější ceníky ověřených dodavatelů.

1

Jednoduše, online a především zdarma.

2

Enkidoo umí zajistit nejen nejlepšího dodavatele plynu.

3

Veškeré papírování vyřešíme do puntíku za Vás.

Vyberte si nejspolehlivějšího dodavatele plynu s Enkidoo.

Spočítejte si ceny plynu bez podmínky vyplnění osobních údajů!

Za 2 minuty máte porovnané ceny plynu.

Porovnat nabídky

Asistent Enkidoo Vám pomůže srovnat a zajistit dodavatele plynu s výhodnou cenou pro Vaše potřeby.

V našem srovnání najdete okolo 30 dodavatelů plynu a navíc máme k dispozici stovky nabídek.

Jak srovnávat ceny plynu na Enkidoo?

Žluté kolo, kde ve středu je sešit se znázorněním peněž, protože na Enkidoo si snadno srovnáte nabídky dodavatelů plynu.

Srovnávejte obchodní část ceny

Srovnávač plynu na Enkidoo Vám pomůže porovnat ceny energie u 30 dodavatelů na trhu a bez nutnosti zadat svoje kontaktní údaje.

Každý dodavatel plynu si určuje obchodní cenu, za kterou bude plyn prodávat. Tato část ceny za energii je u každého dodavatele energie rozdílná. Srovnáním tak najdete tu nejlepší cenu. Ostatní složky ceny jsou státem pevně dané a jsou u dodavatelů plynu stejné.

Černý dokument s tužkou a fajfkou znázorňující vše vyřízeno ve žlutém kolečku. Enkidoo totiž za vás vše s plynu zařídí online a zdarma.

Najděte cenu, která Vám vyhovuje

Díky Enkidoo si můžete vybrat mezi nejlepšími dodavateli plynu. Vše za Vás zajistíme zdarma a online do puntíku.

Dodavatelé plynu mají jiné podmínky u nabízených cen plynu. Ceny plynu nemusí být fixované, zde se může stát, že Vám bude dodavatel zdražovat. Na druhé straně může i zlevnit. U fixovaných cen Vám spolehlivý dodavatel cenu plynu dodrží. Tudíž Vám ji nemůže zdražit.

Černá ikona kalkulačky a mincí ve žlutém kolečku, protože s Enkidoo máte dodávku elektřiny pod kontrolou.

Porovnávejte konkrétně svou úsporu

Při přepisu či změně dodavatele dbáme na Vaše přání, finanční úsporu a spokojenost. Vše máte od nás černé na bílém. U Enkidoo se nemusíte bát.

Vždy je lepší porovnávat celkové náklady na plyn na Vaši spotřebu energie. Porovnání cen plynu je skvělé pro první přehled a orientaci v nabídkách. Ale pro konkrétní představu Vám rádi v Enkidoo připravíme nabídku od ověřených dodavatelů energie na míru.

Jak vybrat dodavatele plynu?

ČČerný obrys čtverce s kolečkem uvnitř a fajfkou, která značí hotovo. To vše ve žlutém poli. Ukazuje, že rovnání cen plynu je u Enkidoo snadné.

Ulehčete si výběr přes Index Enkidoo

Vyznat se v dodavatelích plynu na českém trhu může být náročné, ale proto jsme je nezávisle ohodnotili a porovnali za Vás.

Každého dodavatele jsme ohodnotili dle bodového rozpětí, a to podle různých veřejně dostupných informací. Porovnáváme obchodní podmínky, služby a stabilitu na trhu. Vše u dodavatelů prozkoumáme za Vás.

Žluté kolečko s uvnitř černou ikonou dokumentu s dvěma sloupečky, kdy jeden má fajfku hotovo a druhý křížek nevyhovující. Protože u Enkidoo vybíráme jen spolehlivé dodavatele plynu.

Dávejte pozor na pásmo spotřeby

Pokud porovnáváte pouze ceny plynu u dodavatelů energií, tak se někdy můžete spálit a natrefit na nespolehlivého dodavatele.

Pokud zkoumáte cenu plynu, zaměřte se i na to, jestli se cena u dodavatelů vyplatí v rámci porovnání pásem spotřeby plynu. V naší kalkulačce plynu Vám dodavatele porovnáme od nejvyššího hodnocení.

Ve žlutém kolečku ikona v černé barvě znázorňuje dokument s textem a lupou. V Enkidoo hodnotíme důležité věci u dodavatelů plynu.

Porovnávejte u dodavatelů to důležité

Při výběru dodávky plynu, ať už při přepisu u stěhování, nebo u jednoduché změny dodavatele, najděte, co je pro Vás nejdůležitější.

Jestli hledáte nejlevnější cenu, nebo je pro Vás důležitý důvěryhodný dodavatel energie, v Enkidoo máme řešení. U nás najdeme soulad obojího a navíc známe i některé neveřejné ceny dodavatelů. Stačí nás kontaktovat a máte vyřešeno.

Často kladené otázky

Připravili jsme pro vás seznam nejčastějších otázek, které vás mohou napadnout při seznamování s asistentem Enkidoo. Věříme, že najdete odpověď na vaše dotazy jednoduše a srozumitelně. Všechny potřebné informace máte po ruce a na jednom místě. Níže si vyberte téma, které vás zajímá.

Potřebujete poradit s výběrem dodavatele plynu?
Rádi vám poradíme!

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme a pomůžeme Vám vybrat ty nejlepší služby.