Bydlení a energie jednoduše do puntíku od asistenta Enkidoo.

Osobního asistenta Enkidoo jsme vytvořili proto, aby Vám byl vždy oporou. Naším cílem je ušetřit Vám co nejvíce cenného času i peněz. Poradit Vám s výběrem nového bydlení, jeho financováním, pomoc šetřit energiemi v domácnosti. Vyřešit za Vás přepis energií, vybrat nového dodavatele, zajistit profesionálního technika, úsporu za energie v domácnosti a mnohem víc. Je toho spousta, ale Enkidoo to zvládne.

Spousta rukou na sobě. Drží při sobě, jako Enkidoo při zákaznících při zařizování energií a rad se stěhováním.
Černá ikona ve žlutém kolečku, která znázorňuje otázku a odpověď, protože Enkidoo poradí se stěhováním, domácností a energiemi.

Poradíme

S bydlením nebo stěhováním je kromě praktických záležitostí spojeno i spoustu papírování a administrativních kroků. Proto jsme v Enkidoo vytvořili naše Průvodce, které Vám přehledně na jednom místě poskytnou všechny relevantní informace, abyste nejen stěhování, ale všechno s bydlením zvládli hladce.

Průvodce enkidoo
Černá ikona ve žlutém poli znázorňuje Enkidoo provonání dodavatelů energií.

Pomůžeme

Narozdíl od klasických srovnávačů Enkidoo hodnotí i kvalitu dodavatele, a to jak jeho obchodní podmínky, tak třeba i vybavenost zákaznické podpory. Vy tak máte jistotu, že za své peníze dostanete ty nejlepší služby. Vždy Vám doporučíme jen ověřené dodavatele a odborníky v jejich oborech. Nebudete tedy muset nic zdlouhavě hledat a porovnávat, my to uděláme za Vás.

Kalkulačka energií
Ikona v černé barvě ve žlutém kolečku a znázorňuje informace, které máte pod kontrolou od asistenta Enkidoo.

Informujeme

Každý má potřebu občas doma něco vylepšit, opravit, zajistit. A kdo by nechtěl vše najít na jednom místě, kde bude vědět přesně, co dělat. V Enkidoo jsme si toho vědomi, a proto Vám pravidelně přinášíme tipy a rady na témata bydlení, hospodaření s energiemi, obnovitelných zdrojů nebo i elektromobility.

Blog enkidoo

Jsme značkou Skupiny PRE

Asistent Enkidoo vznikl na zkušenostech a znalostech obrovské společnosti, která má dlouhou historii, tou je Pražská energetika, a. s. Díky tomu může nabízet špičkové a ověřené služby a prvotřídní podporu všem, kteří potřebují pomoc s energiemi nebo bydlením. U nás máte jistotu, že se Vám bude věnovat vyškolený a ochotný personál. Díky podpoře Skupiny PRE můžeme nabízet rozmanitější a profesionálnější služby i poradentství.
Velká patrová prosklená budova Pražské energetiky, která stojí  za značkou Enkidoo. Před budovou je park se stromky a fontánou.