Kdo je Enkidoo? Představujeme vám asistenta, který za vás vše vyřeší

Chytrý asistent Enkidoo je tu proto, aby vám pomohl řešit jakoukoliv životní situaci. Ať už se potýkáte se stěhováním nebo s energiemi, Enkidoo je vám k ruce.
Osobního asistenta Enkidoo jsme vytvořili proto, aby vám byl vždy oporou. Naším cílem je ušetřit vám co nejvíce cenného času i peněz. Poradit vám s výběrem nového bydlení, jeho financováním, provést vás procesem stěhování. Také vám pomůžeme vybrat ideálního dodavatele energií, zajistit přepis elektřiny a úsporu za energie v domácnosti. Je toho spousta, ale Enkidoo to zvládne.

Poradíme vám

Nemůžete najít tipy, jak si usnadnit stěhování? Nevíte, jak ukončit nájem, nebo jak postupovat při samoodečtu energií?

Svěřte vše do rukou Enkidoo. Najdeme vám rady a tipy, připravíme pro vás témata, která vám ulehčí každý další krok při stěhování nebo orientaci v energiích.

Pomůžeme vám

Hledáte pomoc se stěhováním a tipy, co vše je při něm potřeba řešit a na co nezapomenout?

Enkidoo vám dá jistotu. Využijte náš spolehlivý kontrolní seznam ke stěhování krok za krokem. Najdete v něm vše, na co při stěhování můžete narazit.

Vyřešíme za vás

Hrozíte se pročítání podmínek, porovnávání cen, studování smluv a dalších činností spojených s výběrem dodavatele energie?

Přenechte tyto starosti osobnímu asistentovi Enkidoo. Dodavatele porovnáme, vy si vyberete a díky on-line plné moci za vás všechno do detailu vyřešíme.

Srozumitelně pro vás

Hledáte takové informace, které budou jasné, bez zbytečných složitostí a hlavně je najdete na jednom místě?

Všechny články, návody a tipy pro vás připravujeme tak, aby pro vás byli co nejvíce užitečné. Díky našemu Indexu a hodnocení dodavatele si vždy vyberete toho správného.

“Díky transparentnosti a objektivnosti Indexu Enkidoo máme k dispozici srovnání téměř všech dodavatelů energií”

Naším cílem je pomocí Indexu vybrat dodavatele vámi hledané služby tak, aby nejlépe splňoval vaše požadavky. Ušetříme vám čas, který byste jinak investovali do vyhledávání informací o dodavatelích, recenzí poskytovatelů, studování obchodních podmínek a smluv. Vše odborně a rychle zhodnotíme za vás.

Stěhování krok za krokem

Stáhněte si náš podrobný kontrolní seznam úkolů a nenechte se překvapit žádnou situací během stěhování. Díky nám na nic nezapomenete a nic vás nezaskočí.

Vyhledejte si dodavatele energií

Výběr dodavatele energie je důležitým krokem pro každou domácnost. Díky Indexu Enkidoo za vás vše posoudíme u dodavatele a pak vše vyřešíme do posledního detailu.

Průvodce
stěhováním

Provedeme vás stěhováním od A až po Z. Poskytneme vám srozumitelné rady a tipy, jak řešit výběr bydlení, jeho financování, nebo třeba přepis energií.

Průvodce
energiemi

Nevíte, jak na samoodečet energie? Netušíte, jakého vybrat dodavatele? Chcete zjistit, jak uspořit na energiích? Odpovíme vám na vše, co se energií týká.

Enkidoo je tu proto, aby šetřil váš čas a peníze

 • Poradíme vám

  Máme spoustu rad i tipů, jak se přestěhovat nebo vybrat dodavatele energií.

 • Pomůžeme vám

  Díky seznamu ke stěhování nebo výběru dodavatele vám ulehčíme od starostí.

 • Vyřešíme za vás

  Najdeme nejen nejlepšího dodavatele energií, ale vyřešíme i jeho přepis.

 • Srozumitelně a bez obav

  Všechny informace podáváme transparentně a bez jakýchkoli skrytých úmyslů.