Srovnání cen elektřiny

Pomocí nezávislého Indexu Enkidoo hodnotíme a porovnáváme mezi sebou dodavatele elektřiny. Díky tomu Vám můžeme doporučit a zajistit jen ty nejdůvěryhodnější dodavatele na trhu.

V našem srovnání cen elektřiny najdete ty nejvýhodnější ceníky ověřených dodavatelů.

1

Jednoduše, online a především zdarma.

2

Enkidoo umí zajistit nejen nejlepšího dodavatele elektřiny.

3

Veškeré papírování vyřešíme do puntíku za Vás.

Vyberte si nejspolehlivějšího dodavatele elektřiny s Enkidoo.

Spočítejte si ceny elektrické energie bez podmínky vyplnění osobních údajů!

Za 2 minuty máte porovnané ceny elektřiny.

Porovnat nabídky

Asistent Enkidoo Vám pomůže srovnat a zajistit dodavatele elektrické energie s výhodnou cenou pro Vaše potřeby.

V našem srovnání najdete okolo 30 dodavatelů elektřiny a navíc máme k dispozici stovky nabídek.

Jak srovnávat ceny elektřiny na Enkidoo?

Žluté kolo, kde ve středu je sešit se znázorněním peněž, protože na Enkidoo si snadno srovnáte nabídky dodavatelů elektřiny.

Srovnávejte obchodní část ceny

Srovnávač elektřiny na Enkidoo Vám pomůže porovnat ceny energie u 30 dodavatelů na trhu a bez nutnosti zadat svoje kontaktní údaje.

Každý dodavatel elektřiny si určuje obchodní cenu, za kterou bude elektřinu prodávat. Tato část ceny za energii je u každého dodavatele energie rozdílná. Srovnáním tak najdete tu nejlepší cenu. Ostatní složky ceny jsou státem pevně dané a jsou u dodavatelů elektřiny stejné.

Černý dokument s tužkou a fajfkou znázorňující vše vyřízeno ve žlutém kolečku. Enkidoo totiž za vás vše s elektřinou zařídí online a zdarma.

Najděte cenu, která Vám vyhovuje

Díky Enkidoo si můžete vybrat mezi nejlepšími dodavateli elektřiny. Vše za Vás zajistíme zdarma a online do puntíku.

Dodavatelé elektřiny mají jiné podmínky u nabízených cen elektřiny. Ceny elektřiny nemusí být fixované, zde se může stát, že Vám bude dodavatel zdražovat. Na druhé straně může i zlevnit. U fixovaných cen Vám spolehlivý dodavatel cenu elektřiny dodrží. Tudíž Vám ji nemůže zdražit.

Černá ikona kalkulačky a mincí ve žlutém kolečku, protože s Enkidoo máte dodávku elektřiny pod kontrolou.

Porovnávejte konkrétně svou úsporu

Při přepisu či změně dodavatele dbáme na Vaše přání, finanční úsporu a spokojenost. Vše máte od nás černé na bílém. U Enkidoo se nemusíte bát.

Vždy je lepší porovnávat celkové náklady na elektřinu na Vaši spotřebu energie. Porovnání cen elektřiny je skvělé pro první přehled a orientaci v nabídkách. Ale pro konkrétní představu Vám rádi v Enkidoo připravíme nabídku od ověřených dodavatelů energie na míru.

Jak vybrat dodavatele elektřiny?

Černý obrys čtverce s kolečkem uvnitř a fajfkou, která značí hotovo. To vše ve žlutém poli. Ukazuje, že rovnání cen elektřiny je u Enkidoo snadné.

Ulehčete si výběr přes Index Enkidoo

Vyznat se v dodavatelích elektřiny na českém trhu může být náročné, ale proto jsme je nezávisle ohodnotili a porovnali za Vás.

Každého dodavatele jsme ohodnotili dle bodového rozpětí, a to podle různých veřejně dostupných informací. Porovnáváme obchodní podmínky, služby a stabilitu na trhu. Vše u dodavatelů prozkoumáme za Vás.

Žluté kolečko s uvnitř černou ikonou dokumentu s dvěma sloupečky, kdy jeden má fajfku hotovo a druhý křížek nevyhovující. Protože u Enkidoo vybíráme jen spolehlivé dodavatele elektřiny.

Vybírejte nejen mezi tarify elektřiny

Pokud porovnáváte pouze ceny elektřiny u dodavatelů energií, tak se někdy můžete spálit a natrefit na nespolehlivého dodavatele.

Pokud zkoumáte cenu elektřiny, zaměřte se i na to, jestli se cena u dodavatelů vyplatí v rámci porovnání tarifů elektřiny. V naší kalkulačce elektřiny Vám dodavatele porovnáme od nejvyššího hodnocení.

Ve žlutém kolečku ikona v černé barvě znázorňuje dokument s textem a lupou. V Enkidoo hodnotíme důležité věci u dodavatelů elektrické energie.

Porovnávejte u dodavatelů to důležité

Při výběru dodávky elektřiny, ať už při přepisu u stěhování, nebo u jednoduché změny dodavatele, najděte, co je pro Vás nejdůležitější.

Jestli hledáte nejlevnější cenu, nebo je pro Vás důležitý důvěryhodný dodavatel energie, v Enkidoo máme řešení. U nás najdeme soulad obojího a navíc známe i některé neveřejné ceny dodavatelů. Stačí nás kontaktovat a máte vyřešeno.

Často kladené otázky

Připravili jsme pro vás seznam nejčastějších otázek, které vás mohou napadnout při seznamování s asistentem Enkidoo. Věříme, že najdete odpověď na vaše dotazy jednoduše a srozumitelně. Všechny potřebné informace máte po ruce a na jednom místě. Níže si vyberte téma, které vás zajímá.

Potřebujete poradit s výběrem dodavatele elektřiny?
Rádi vám poradíme!

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme a pomůžeme Vám vybrat ty nejlepší služby.