logo

Tarif elektřiny

|

Obchodní cena: Kč / KWh bez DPH

Stálý plat: Kč / měsíc bez DPH.

Porovnat ceny elektřiny

Tarif plynu

|

Obchodní cena: Kč / KWh bez DPH

Stálý plat: Kč / měsíc bez DPH.

Porovnat ceny plynu
dům

Spočítejte si svou úsporu nákladů na elektřinu a plyn

Pomocí Enkidoo nezávislé kalkulačky elektřiny a plynu během pár kliknutí uvidíte, jak na energiích pro svou domácnost můžete ušetřit. Za dvě minuty máte porovnáno více než 25 nabídek dodavatelů energií.

Spočítat si svou úsporu energií

Jak získat nejlepší cenu elektřiny na trhu?
Nechte nám na sebe telefon a my vám zavoláme.

Kromě standardních ceníků dodavatelů elektrické energie, máme i neveřejné ceníky s jednou nejlepších cen na trhu.

Chci si srovnat energie

Jak vybrat dodavatele energie?

Černý obrys čtverce s kolečkem uvnitř a fajfkou, která značí hotovo. To vše ve žlutém poli. Ukazuje, že rovnání cen elektřiny je u Enkidoo snadné.

Ulehčete si výběr přes Index Enkidoo

Vyznat se v dodavatelích elektřiny a plynu na českém trhu může být náročné, ale proto jsme je nezávisle ohodnotili a porovnali za Vás.

Každého dodavatele jsme ohodnotili dle bodového rozpětí, a to podle různých veřejně dostupných informací. Porovnáváme obchodní podmínky, služby a stabilitu na trhu. Vše u dodavatelů prozkoumáme za Vás.

Žluté kolečko s uvnitř černou ikonou dokumentu s dvěma sloupečky, kdy jeden má fajfku hotovo a druhý křížek nevyhovující. Protože u Enkidoo vybíráme jen spolehlivé dodavatele elektřiny.

Nevybírejte pouze podle cen elektřiny a plynu

Pokud u dodavatelů energií porovnáváte pouze tarify elektřiny a plynu, tak se někdy můžete spálit a natrefit na nespolehlivého dodavatele.

Pokud zkoumáte cenu elektřiny, zaměřte se i na to, jestli se cena u dodavatelů vyplatí v rámci porovnání tarifů energií. V naší kalkulačce elektřiny a plynu Vám dodavatele porovnáme od nejvyššího hodnocení.

Ve žlutém kolečku ikona v černé barvě znázorňuje dokument s textem a lupou. V Enkidoo hodnotíme důležité věci u dodavatelů elektrické energie.

Srovnávejte u dodavatelů energií to nejdůležitější

Při výběru dodavatele elektřiny či plynu, ať už při přepisu u stěhování, nebo u změny dodavatele, hledejte, co je pro Vás podstatné.

Ať už chcete nejlevnější cenu, nebo je pro Vás důležitý zákaznický servis či důvěryhodnost dodavatele energie, v Enkidoo máme řešení. U nás najdeme soulad všeho. Stačí nás kontaktovat a máte vyřešeno.

Často kladené otázky

Připravili jsme pro vás seznam nejčastějších otázek, které vás mohou napadnout při seznamování s asistentem Enkidoo. Věříme, že najdete odpověď na vaše dotazy jednoduše a srozumitelně. Všechny potřebné informace máte po ruce a na jednom místě. Níže si vyberte téma, které vás zajímá.