děkujeme

My v Enkidoo Vám chceme usnadnit život.

Jste-li s námi spokojeni, neváhejte a podělte se s ostatními. Rádi jim budeme nápomocni.
Potřebujete poradit s Vaší objednávkou? Spojte se s námi.

Stěhování krok za krokem

Stáhněte si náš podrobný kontrolní seznam úkolů a nenechte se překvapit žádnou situací během stěhování. Díky nám na nic nezapomenete a nic vás nezaskočí.

Vyhledejte si dodavatele energií

Výběr dodavatele energie je důležitým krokem pro každou domácnost. Díky Indexu Enkidoo za vás vše posoudíme u dodavatele a pak vše vyřešíme do posledního detailu.

Průvodce
stěhováním

Provedeme vás stěhováním od A až po Z. Poskytneme vám srozumitelné rady a tipy, jak řešit výběr bydlení, jeho financování, nebo třeba přepis energií.

Průvodce
energiemi

Nevíte, jak na samoodečet energie? Netušíte, jakého vybrat dodavatele? Chcete zjistit, jak uspořit na energiích? Odpovíme vám na vše, co se energií týká.

Články z průvodce energiemi

Rádi pro vás připravujeme srozumitelné a komplexní informace, které v souvislosti s energiemi můžete potřebovat. Nezapomínáme ani na praktické rady a tipy, které se budou třeba při výběru dodavatele elektřiny, řešení úspor nebo samoodečtu energií hodit.

co-znamena-zelena-energie-a-mohu-jeji-vyrobu-podporit.jpg
Obnovitelné zdroje energie

Co znamená zelená energie a mohu její výrobu podpořit?

Rozhodli jste se změnit bydlení a zároveň vám záleží na životním prostředí? Až se budete stěhovat do nové domácnosti, jedna z otázek bude „Jaký tarif na odběr elektřiny je pro nás ten nejlepší?“ a samozřejmě od koho. Pokud jste se rozhodli svou domácnost vytvořit tak, aby nešetřila jen vaše peníze, ale i životní pro...

tepelna-ztrata.jpg
Šetření energií v domácnosti

Jak velká je vaše tepelná ztráta? Můžete si ji vypočítat nebo nechat změřit odborníkem

Topíte jako o život, ale pořád vám není příjemně? Možná má váš dům, anebo jeho část, velkou tepelnou ztrátu. Poradíme vám, jak odhad ztráty vypočítat i jak ji řešit a snížit tak náklady na vytápění.

vite-jak-vznika-elektrina-a-ze-si-ji-muzete-vyrabet-sami.jpg
Dodávky energie

Víte, jak vzniká elektřina a že si ji můžete vyrábět sami? Povíme vám o zdrojích výroby elektřiny a i něco navíc

Určitě víte, že máte doma elektřinu, ale znáte její původ? Odpovíme vám na otázky, jak se elektřina vyrábí pomocí různých zdrojů energie. Popíšeme vám výhody a nevýhody výroby elektřiny za pomoci klasických i obnovitelných zdrojů energie. Navíc vám prozradíme, jak si můžete vyrábět vlastní elektřinu doma.

nova-nemovitost-pripojeni-elektriny-plynu.jpg
Dodávky energie

Nová nemovitost neboli nové odběrné místo: Jak si zajistit elektřinu pro novostavbu domu

Konečně jste se dočkali a stavíte nebo jste si postavili vlastní dům. To ale znamená mnoho starostí a jednou z nich je zavedení elektřiny či plynu. Nejprve je potřeba připojit pozemek k distribuční soustavě a vybrat si dodavatele energie. Jak postupovat a co je potřeba zajistit k přípojce elektřiny nebo plynu? Vše v...