děkujeme

My v Enkidoo Vám chceme usnadnit život.

Jste-li s námi spokojeni, neváhejte a podělte se s ostatními. Rádi jim budeme nápomocni.
Potřebujete poradit s Vaší objednávkou? Spojte se s námi.

Stěhování krok za krokem

Stáhněte si náš podrobný kontrolní seznam úkolů a nenechte se překvapit žádnou situací během stěhování. Díky nám na nic nezapomenete a nic vás nezaskočí.

Vyhledejte si dodavatele energií

Výběr dodavatele energie je důležitým krokem pro každou domácnost. Díky Indexu Enkidoo za vás vše posoudíme u dodavatele a pak vše vyřešíme do posledního detailu.

Průvodce
stěhováním

Provedeme vás stěhováním od A až po Z. Poskytneme vám srozumitelné rady a tipy, jak řešit výběr bydlení, jeho financování, nebo třeba přepis energií.

Průvodce
energiemi

Nevíte, jak na samoodečet energie? Netušíte, jakého vybrat dodavatele? Chcete zjistit, jak uspořit na energiích? Odpovíme vám na vše, co se energií týká.

Články z průvodce energiemi

Rádi pro vás připravujeme srozumitelné a komplexní informace, které v souvislosti s energiemi můžete potřebovat. Nezapomínáme ani na praktické rady a tipy, které se budou třeba při výběru dodavatele elektřiny, řešení úspor nebo samoodečtu energií hodit.

jak-na-vyber-dodavatele-elektriny-dulezita-kriteria.jpg
Dodávky energie

Jak na výběr dodavatele elektřiny: důležitá kritéria, která by vám neměla uniknout

Řešíte přepis elektřiny? Co vás může potkat? Vysoké nebo příliš nízké zálohy, nedůvěryhodné a levné nabídky. Jak se tomu vyvarovat? Při přepisu elektřiny se můžete setkat s tím, že stávající dodavatel elektřiny má velké zálohy nebo třeba nedůvěryhodnou nabídku. Po nastěhování do nového bytu nebo domu nemusíte automa...

prakticke-tipy-jak-usporit-elektrinu-v-dobe-home-office.jpg
Šetření energií v domácnosti

Praktické tipy, jak uspořit elektřinu v době home office

Vyměnili jste kravatu za tepláky, psací stůl za pohovku a firemní jídelnu za domácí kuchyň? Práce z domova je pro spoustu lidí splněným snem, ale jen dokud nepřijde první faktura za elektřinu. S našimi tipy tomu tak ale nemusí být. Poradíme vám, jak i v době home office můžete ušetřit na energiích.

prepis-elektriny-nemusi-byt-horor-vime-jak-jej-zvladnout.jpg
Dodávky energie

Přepis elektřiny nemusí být horor! Víme, jak jej zvládnete levou zadní

Stěhování do nového bytu nebo domu znamená spoustu povinností. Jedna z hlavních, které se nevyhnete, je přepis elektřiny. Jestli nenávidíte formuláře, tak u přepisu odběrného místa elektřiny papírování neuniknete. Ale vše se dá řešit, a pokud budete připraveni, bude to „procházka růžovým sadem“. Poradíme vám, jak př...

premyslite-o-fotovoltaice-co-o-ni-potrebujete-vedet.jpg
Obnovitelné zdroje energie

Přemýšlíte o fotovoltaice? Co o ní potřebujete vědět, než si ji pořídíte

V poslední době se stále více hovoří o udržitelných zdrojích energie pro domácnosti. Mezi hlavní aktéry patří fotovoltaika. Ty už pomohly rozsvítit a snížit účty za elektřinu spoustě lidí. Patříte i vy mezi ty, kteří uvažují o vlastním zdroji energie? Přemýšlíte, že si ji postavíte na svůj dům? Objasníme vám, jak se...