Ochrana osobních údajů

 

Vážení uživatelé,

 

s dovolením bychom vás informovali o tom, jakým způsobem uskutečňujeme jeden z našich hlavních cílů s ohledem na vztah s vámi, ochranou a bezpečností vašich důvěrných osobních údajů.

 

Dokument Zásady ochrany osobních údajů ve společnostech Skupiny PRE vás provede pravidly ochrany, kterými se řídíme při každém zpracování vašich osobních údajů. V tomto dokumentu naleznete závěrečnou část, která je věnovaná tzv. Zpracování osobních údajů kontaktních osob obchodního partnera.

 

Podrobné informace o tom, jak zabezpečujeme naše internetové stránky enkidoo.cz a jaké kroky děláme pro ochranu vašich osobních údajů, naleznete v dokumentu Zásady používání webu a ochrana osobních údajů na webu.

 

Autorskoprávní ochrana internetových stránek vás informuje o právech, která jsou spojená s provozováním webových stránek enkidoo.cz.

 

Děkujeme, že věnujete těmto informacím svou pozornost.

Stěhování krok za krokem

Stáhněte si náš podrobný kontrolní seznam úkolů a nenechte se překvapit žádnou situací během stěhování. Díky nám na nic nezapomenete a nic vás nezaskočí.

Vyhledejte si dodavatele energií

Výběr dodavatele energie je důležitým krokem pro každou domácnost. Díky Indexu Enkidoo za vás vše posoudíme u dodavatele a pak vše vyřešíme do posledního detailu.

Průvodce
stěhováním

Provedeme vás stěhováním od A až po Z. Poskytneme vám srozumitelné rady a tipy, jak řešit výběr bydlení, jeho financování, nebo třeba přepis energií.

Průvodce
energiemi

Nevíte, jak na samoodečet energie? Netušíte, jakého vybrat dodavatele? Chcete zjistit, jak uspořit na energiích? Odpovíme vám na vše, co se energií týká.

“Díky transparentnosti a objektivnosti Indexu Enkidoo máme k dispozici srovnání téměř všech dodavatelů energií”

Naším cílem je pomocí Indexu vybrat dodavatele vámi hledané služby tak, aby nejlépe splňoval vaše požadavky. Ušetříme vám čas, který byste jinak investovali do vyhledávání informací o dodavatelích, recenzí poskytovatelů, studování obchodních podmínek a smluv. Vše odborně a rychle zhodnotíme za vás.

Enkidoo je tu proto, aby šetřil váš čas a peníze

 • Poradíme vám

  Máme spoustu rad i tipů, jak se přestěhovat nebo vybrat dodavatele energií.

 • Pomůžeme vám

  Díky seznamu ke stěhování nebo výběru dodavatele vám ulehčíme od starostí.

 • Vyřešíme za vás

  Najdeme nejen nejlepšího dodavatele energií, ale vyřešíme i jeho přepis.

 • Srozumitelně a bez obav

  Všechny informace podáváme transparentně a bez jakýchkoli skrytých úmyslů.