Hoďte starosti za hlavu. Enkidoo vše do puntíku vyřeší.

Asistent Enkidoo Vám ulehčí a pomůže s provozem domácnosti. Je připraven vybrat Vám nového dodavatele energií, zajistit přepis elektřiny či plynu, najít ověřeného elektrikáře a poskytnout rady a tipy ze světa energií a bydlení. Vše za Vás zařídí online a Vy budete mít čas na důležitější věci.

Spokojený pár, který se stěhuje do nového bydlení. Mají vše zařízeno a to i přepis energií přes Enkidoo.

S čím Vám může asistent Enkidoo pomoci?

Proč se spolehnout na Enkidoo?

Černá ikona ve žlutém poli znázorňuje Enkidoo provonání dodavatelů energií.

Nezávislé a objektivní porovnání

Pomocí Indexu Enkidoo hodnotíme a srovnáváme dodavatele energií i nabídky služeb. Díky tomu Vám můžeme doporučit jen ty nejdůvěryhodnější poskytovatele.

Ikona v černé barvě ve žlutém kolečku. Znázorňuje, že Enkidoo zajistí elektřinu, plyn i elektrikáře online.

Vše zařídí online a bez starostí

Čas je to nejcennější, co máte. Neztrácejte ho čekáním na pobočkách a vyřizováním. Nechte všechno na Enkidoo. Veškerou administrativu s energiemi a službami umíme zajistit online!

Černá ikona lupy dává najevo, že u Enkidoo budete mít všechny objednávky a smlouvy na energie pod kontrolou.

Vše máte pod kontrolou

Přestože starosti se zajištěním energií a služeb svěříte asistentovi Enkidoo, neztrácíte přehled nad celým procesem. Pomocí zákaznického portálu budete mít pod kontrolou všechny objednávky.

Nejnovější články o bydlení a energiích

vyuctovani-clanek.jpg
Dodávky energie

Vyúčtování za energie pod lupou: Jak se v něm vyznat?

Každý rok přistane většině z nás ve schránce, ať už fyzické, nebo elektronické, vyúčtování za energie. Někdy nám ale možná ze všech těch čísel a zkratek jde hlava kolem a my vlastně netušíme, za co přesně platíme. V tomto článku se dozvíte, jak se ve vyúčtování neztratit.

led-svetla-behun.jpg
Šetření energií v domácnosti

LED žárovka, nebo klasika? Co si vybrat?

Otázka, jestli sáhnout po LED žárovce, nebo žárovce klasické, není minimálně v EU zdaleka takový hlavolam jako dřív. V roce 2012 totiž přišel zákaz klasických wolframových žárovek a v letech 2016 a 2018 potkal stejný osud i žárovky halogenové. LED žárovky tak pro naše domácnosti představují vlastně jedinou smyslupln...

pravni-vady-stehovani.jpg
Sháním nové bydlení

Co jsou právní vady nemovitosti a jak je řešit?

Koupě nemovitosti bývá jednou z našich největších životních investic. A pokud si byt nebo dům pořizujeme pro vlastní bydlení, často je to i splněný sen. V euforii z blížícího se stěhování bychom ale mohli snadno přehlédnout skryté nástrahy v podobě právních vad. Co to vlastně právní vady nemovitosti jsou? Jak je odh...

vymena-jistic.jpg
Šetření energií v domácnosti

Je váš jistič zralý na výměnu? Poradíme vám, jak na to

Přestože možná nejste tak nadšení fanoušci elektrické energie jako strýc František ze Saturnina, dá se předpokládat, že i ve vaší domácnosti hraje elektřina důležitou roli. Elektrický jistič se stará o to, abyste ji mohli používat bezpečně. Chrání totiž vaše spotřebiče před přetížením nebo zkratem a snižuje riziko p...

letni-uspora-2024.jpg
Šetření energií v domácnosti

Osvědčené tipy, jak nejen v létě ušetřit za energie

Výdaje za energie dokážou slušně zatížit rodinný rozpočet. Přemýšlíte, jak bez větší námahy ušetřit a mít víc peněz na to, co máte rádi? Máme pro vás pět praktických tipů, jak snížit spotřebu elektřiny a plynu nejen během horkých letních měsíců.

sdilena-elektrina-n.jpg
Obnovitelné zdroje energie

Sdílená elektřina – přebytky z FVE vám mohou ušetřit tisíce korun

Letos v červenci začíná platit novela energetického zákona (LEX OZE II), která umožňuje sdílet přebytky elektřiny s dalšími odběrateli. Jak bude sdílení elektřiny fungovat v praxi? Kdo ho může využít? A stojí za to o něm uvažovat?

Co je asistent Enkidoo a kdo za ním stojí?

Pomocník, který Vám usnadní život v oblasti energií a bydlení

Osobní asistent Enkidoo vznikl proto, aby Vám byl vždy oporou a ušetřil Vám čas a peníze. Jeho cílem je ulehčit Vám od starostí, které nechcete řešit nebo které je lepší svěřit odborníkům. Poradí Vám s výběrem nového bydlení, jeho financováním a provede Vás procesem stěhování. Zajistí za Vás přepis energií, nového dodavatele energie a elektrikářské služby pro domácnost.
Telefonní operátor v Enkidoo, který v kanceláři u počítače radí zákazníkům, jak změnit dodavatele energií či zajistit přepis energie.

Enkidoo Vám pomáhá šetřit čas…

Neztrácejte drahocenný čas čekáním na pobočkách, hledáním vhodného dodavatele nebo zajišťováním ověřeného řemeslníka a svěřte se do rukou asistenta Enkidoo. Naše procesy jsou navržené tak, abyste vše dokázali zařídit online a strávili na tom, co nejméně svého drahocenného času.
Smějící se muž doma na gauči kouká do notebooku a hledá nejvýhodnějšího dodavatele energií ve srovnávači Enkidoo.

…a vybrat nejspolehlivější dodavatele a nejkvalitnější služby.

Enkidoo není klasický srovnávač dodavatelů energií a služeb. Z vlastní zkušenosti víme, že spolehlivost, kvalita a poctivost dodavatele je stejně (ne-li více) důležitá jako nejnižší cena. Proto jsme prošli důkladně všechny obchodní podmínky a služby dodavatelů jsme seřadili podle Indexu Enkidoo. Rádi Vám doporučíme nejvhodnějšího dodavatele. Vaše přání je pro nás to nejdůležitější, proto ho akceptujeme a děláme vše pro to, abychom ho splinili co nejlépe.

Více o indexu enkidoo

Elektrikář stojící v domácnosti. Okolo pasu má elektrikářské nářadí a modré montérky. Elektrikář od Enkidoo vám vše opraví.

Jsme značkou Skupiny PRE

Asistent Enkidoo vznikl na zkušenostech a znalostech velké společnosti, která má dlouhou historii na českém trhu, tou je Pražská energetika, a. s. Díky tomu může nabízet špičkové, ověřené služby a prvotřídní podporu všem, kteří potřebují pomoc s energiemi nebo bydlením. U nás máte jistotu, že se Vám bude věnovat vyškolený a ochotný personál. Díky podpoře Skupiny PRE můžeme nabízet rozmanitější a profesionálnější služby i poradentství.

Více o nás

Velká patrová prosklená budova Pražské energetiky, která stojí  za značkou Enkidoo. Před budovou je park se stromky a fontánou.

Potřebujete poradit s výběrem dodavatele energie?
Rádi vám poradíme!

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme a pomůžeme Vám vybrat ty nejlepší služby.