Asistent ENKIDOO vyřeší přepis energií za vás.
Bez obav, online a zdarma. Stačí 3 jednoduché kroky.

1.
Jediným klikem nám svěříte starosti s přepisem energií
2.
Společně s vámi vybereme dodavatele energií
3.
Asistent za vás vybranou nabídku vyřídí. Hotovo!

S plnou mocí vše můžeme vyřešit za vás a vy se můžete věnovat důležitějším věcem.

Potřebuji zařídit přepis energií

Chytrý asistent Enkidoo vám ušetří čas i peníze, ať už řešíte stěhování nebo energie.

Enkidoo je tu pro vás, aby vám pomohl s věcmi, které jsou pro vás časově náročné nebo je nechcete řešit. Na transparentního asistenta se můžete obrátit při řešení přepisu energií, vždy vám najde objektivně nejlepšího dodavatele. Dozvíte se od něj také vše o energiích a jak na nich ušetřit, nebo vám dá tipy pro bezproblémové stěhování.

Víme, co je nejlepší

Díky naší dlouholeté znalosti trhu s energiemi jsme vytvořili Index Enkidoo. S jeho pomocí vám vždy vybereme toho nejlepšího dodavatele.

Šetříme váš čas

U nás najdete rady a tipy, které můžete potřebovat při stěhování, nebo které vám pomohou vyznat se v energiích a také na nich ušetřit.

Vyúčtování pod kontrolou

Každý rok vám zkontrolujeme vaše vyúčtování za energie a pokud najdeme nejvýhodnější nabídku na trhu, tak vás na ni upozorníme.

Potřebujete přepsat energie? Zavoláme a společně to vyřešíme.

Stěhujete se a čeká vás spousta zařizování?

Možná už teď nevíte, co dřív. Aby vše šlo jako po másle a na nic jste nezapomněli, připravili jsme pro vás kontrolní seznam stěhování.

Už se nemusíte bát, že zapomenete zajistit kopie klíčů nebo odhlásit internet ve staré domácnosti. Chytrý seznam myslí při stěhování na vše za vás.

Na co nezapomenout při stěhování

Průvodce stěhováním

Změna bydlení s sebou přináší spoustu otázek, ale málo odpovědí. My vás vším provedeme jednoduše od A až po Z.

Rozhodnutí přestěhovat se může být radostné i stresující. Ať už jste na začátku nebo rozbalujete krabice, máme pro vás rady a tipy, které vám stěhování usnadní.

Více tipů pro vaše stěhování

Průvodce energiemi

Jak přepsat elektřinu a jak ušetřit na jejím odběru? Zajímá vás, jak funguje fotovoltaika? Tady najdete vše o energiích na jednom místě.

Téměř každý se jednou setká s tím, že bude muset řešit elektřinu, plyn nebo vodu pro svou současnou, nebo novou domácnost. Zjistěte jak na to, nechte se provést světem energií!

Prozkoumejte svět energií

Potřebujete vybrat dodavatele energií?

Vyberte si z nabídek dodavatelů dle Indexu Enkidoo! Vyřešíme za vás jednoduše a online změnu dodavatele, přepis plynu či elektřiny.

Jednoduše zadejte své požadavky, Index Enkidoo vám najde toho nejlepšího dodavatele energií. Veškeré papírování vyřešíme za vás.

Vyberte si dodavatele energií

Hledáte elektrikáře? Zprostředkujeme vám toho pravého.

“Díky transparentnosti a objektivnosti Indexu Enkidoo máme k dispozici srovnání téměř všech dodavatelů energií”

Naším cílem je pomocí Indexu vybrat dodavatele vámi hledané služby tak, aby nejlépe splňoval vaše požadavky. Ušetříme vám čas, který byste jinak investovali do vyhledávání informací o dodavatelích, recenzí poskytovatelů, studování obchodních podmínek a smluv. Vše odborně a rychle zhodnotíme za vás.

Projděte si články z celého webu

Pravidelně pro vás připravujeme aktuální rady, tipy a návody spojené se vším okolo stěhování a energií. V článcích se můžete dočíst, jak řešit přepis elektřiny, jak zabalit věci ke stěhování, jak vyzrát na výběr dodavatele energie nebo třeba jak ukončit podnájem bez problémů.

pretoky-fve.jpg
Obnovitelné zdroje energie

Vyrábí vaše fotovoltaická elektrárna více, než spotřebujete? Poradíme vám, co dělat s přetoky elektřiny

V poslední době stoupal zájem o solární elektrárny. Ceny energií neustále rostly a možná jste se i vy rozhodli si takto snížit náklady na elektřinu. Pokud máte doma fotovoltaickou elektrárnu, pravděpodobně řešíte přetoky vámi vyrobené energie. V článku najdete, jak je můžete využít a na co si dát pozor.

Přečíst článek
spravna-distribucni-sazba.jpg
Dodávky energie

Zjistěte, jestli máte správnou distribuční sazbu pro odběr elektřiny

Stanovená distribuční sazba pro odběr elektřiny ve vaší domácnosti zodpovídá za to, abyste zbytečně nepřepláceli za energii. Stanovení správné sazby za distribuci elektřiny závisí na objemu energie, kterou odebíráte, a tedy i na typu vašich spotřebičů. Poradíme vám, jak zjistit, jestli máte správnou sazbu.

Přečíst článek
samoodecet-dulezity.jpg
Šetření energií v domácnosti

Proč nezapomínat na samoodečet energií? Může ušetřit peníze, ale i nepříjemnosti při stěhování

Odečet plynu a elektřiny většinou zajišťuje distributor sám. Avšak pokud vám v této náročné době záleží na vaší spotřebě energií, vyplatí se provádět pravidelné samoodečty. V případě stěhování nebo změny dodavatele na něj také nezapomeňte. Na důvody k samoodečtu a jeho výhody se podíváme v článku.

Přečíst článek
vypadek-proudu.jpg
Dodávky energie

Jak se připravit a co dělat při výpadku proudu: Máme pro vás užitečné tipy

Ať už jste se přestěhovali do nové lokality, nebo bydlíte stále ve stejné domácnosti, pravděpodobně se s výpadky proudu nesetkáváte často. Když k nim ale ojediněle dojde, může to být hned z několika důvodů. Například připojíte starý spotřebič v nové domácnosti a on vám vyhodí pojistky, chyba může nastat také u distr...

Přečíst článek

Enkidoo je tu proto, aby šetřil váš čas a peníze

 • Poradíme vám

  Máme spoustu rad i tipů, jak se přestěhovat nebo vybrat dodavatele energií.

 • Pomůžeme vám

  Díky seznamu ke stěhování nebo výběru dodavatele vám ulehčíme od starostí.

 • Vyřešíme za vás

  Najdeme nejen nejlepšího dodavatele energií, ale vyřešíme i jeho přepis.

 • Srozumitelně a bez obav

  Všechny informace podáváme transparentně a bez jakýchkoli skrytých úmyslů.